Na Skalkách 952, Neratovice
+420 603 466 899
bazarneratovice@gmail.com

Služby

Created with Sketch.

Výkup a prodej

Vykupujeme a prodáváme mobilní telefony, audio techniku, notebooky, tablety, jízdní kola, fotoaparáty, herní konzole a hry, LCD televizory, stavební a zahradní nářadí, zlaté šperky a další zboží dle domluvy.

Zástava

Půjčíme Vám peníze za zástavu s nejvyšším ohodnocením. Zástava nepropadá ihned druhý den po splatnosti, ale smlouvu můžete po zaplacení úroků prodloužit. Úroky počítáme ke dni ukončení smlouvy. Úroky již od 5% týdně. Peníze zapůjčujeme na 1 kalendářní měsíc. Po domluvě smlouvu prodloužíme i bez zaplacení úroků.

Komisní prodej

U komisního prodeje, si cenu určí sám zákazník, případně doporučíme reálnou cenu. Zboží k prodeji se ukládá do prodejny na dobu max.3 měsíce. Poplatek za skladné je 0,-Kč. Za zprostředkování prodeje účtujeme 20% z prodejní ceny. Minimální sazba za zprostředkování prodeje je 200,-Kč.

Zlato

Vykupujeme a zastavujeme zlato s nejvyšším možným oceněním zejména řetízky, náramky, náušnice, prsteny, přívěsky atd.. Výkupní cena je závislá na vývoji komodit na burze cenných kovů a může se průběžně měnit.